Wypełniając poniższy formularz przekażesz nam informacje dzięki którym będziemy w stanie dokonać wstępnego wyliczenia wysokości zwrotu nadpłaconego podatku z Niemiec, oraz dostosować wymagane dokumenty abyś mógł uzyskać maksymalny zwrot.

Na końcu formularza zostaniesz poproszony o wybór sposobu obiegu dokumentów, po wybraniu odpowiadającej Ci opcji i wysłaniu formularza zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce na naszym portalu celem dokończenia złożenia zeznania podatkowego.

 

 

 

ZWROT PODATKU Z NIEMIEC CENY:

Niezależnie od wybranego sposobu obiegu dokumentów koszt Twojego rozliczenia jest ten sam i zależy od sposobu płatności:

Gdy zdecydujesz się na zapłatę za naszą usługę z góry, wtedy nasza prowizja wynosi 190 zł netto.

Gdy zdecydujesz się na zapłatę po otrzymaniu zwrotu podatku, wtedy nasza prowizja wynosi 9% netto od kwoty zwrotu.

Pamiętaj to Ty decydujesz o sposobie rozliczenia, a pieniądze z zagranicznego Urzędu wpływają bezpośrednio na Twoje konto.

 

TWOJE OPCJE OBIEGU DOKUMENTÓW:

 

NOWOCZEŚNIE

Wybierając tę opcję po wypełnieniu formularza, zostaniesz przekierowany do zakładki gdzie będziesz mógł pobrać komplet dokumentów wraz ze szczegółową instrukcją postępowania.

Po wydrukowaniu dokumentów należy je podpisać i wypełnić zgodnie z instrukcją oraz odesłać pocztą tradycyjną w oryginałach.

Ta opcja nie zawiera dodatkowych opłat

 

TRADYCYJNIE 

Wybierając tę opcję po wypełnieniu formularza, otrzymasz pocztą tradycyjną komplet dokumentów niezbędnych do zakończenia rozliczenia. Przesłane dokumenty będą spersonalizowane oraz dostosowane do informacji podanych w formularzu. Wraz z dokumentami otrzymasz szczegółową instrukcję postępowania.

Ta opcja zawiera dodatkową opłatę związaną z korespondencją dokumentów w wysokości 39 zł netto

 

WYGODNIE

Wybierając tę opcję po wypełnieniu formularza, na podany numer telefonu skontaktuje się z Tobą kurier, z którym umówisz się na dogodną porę. Kurier dostarczy Ci dokumenty, które przy nim podpiszesz, i zwrócisz mu jeden komplet.

W tej opcji załatwiamy za Ciebie również formularz UE/WE w Polskim Urzędzie Skarbowym, tak aby ograniczyć Twoje formalności do minimum.

Ta opcja zawiera dodatkową opłatę w wysokości 89 zł netto

 

W przypadku wyboru płatności za usługę z góry, lub opcji "Tradycyjnie" lub "Wygodnie", wpłaty można dokonać wykonując przelew tradycyjny na poniższe dane, lub korzystając z naszej platformy płatniczej do której zostaniesz przeniesiony po wypełnieniu formularza (jeżeli wybrałeś opcję "Tradycyjnie" lub "Wygodnie").

Nasza platforma jest kompatybilna z najnowszymi systemami płatności oraz jest w pełni bezpieczna.

Dziękujemy, że zdecydowałeś się rozliczyć swój niemiecki podatek razem z ALLTAX

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w regionie. 

Gwarantujemy jakość, zadowolenie i profesjonalizm.

Sprawdź nas

ALLTAX 

10-501 Olsztyn ul. Kościuszki 13/401

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w regionie. 

Gwarantujemy jakość, zadowolenie i profesjonalizm.

Sprawdź nas

rodzinne z holandii

ALLTAX 

10-501 Olsztyn ul. Kościuszki 13/2